Uus kontinentaalvoodi “Somnii Salutaris”

Kamjo uus kontinentaalvoodi Somnii Salutaris ühendab endas Kamjo tuntud kvaliteeti ja innovatiivset disaini. Nagu nimi vihjab, pakub Somnii Salutaris (tõlge ladina keelest “tervist andev uni“) lõõgastavat ja tervislikku und, mis aitab sinu unistustel reaalsuseks saada. Somnii Salutarist kaunistavad suitsutatud tammepuidust valmistatud elemendid, mis sobivad igasse magamistuppa.

 

Voodi süda on 5-tsooniline põhimadrats, mis kohandub sinu keha kumerustega, tagades maksimaalse toe ja mugavuse. Selle konstruktsioon toetab tervislikku magamiskliimat, mis aitab saavutada kvaliteetset und. Lisaks on voodis mitmeid kihte väärtuslikku Vita Talalay® lateksit, mis on valmistatud puude mahladest. Voodi raamide 8 cm kõrgused taskuvedrud suurendavad veelgi voodi mugavust, tagades pehme ja toetava pinnase igas magamisasendis.

 

Nagu kõik Kamjo tooted, on ka Somnii Salutaris valmistatud Eestis ja parimate käsitöömeistrite poolt. See kindlustab, et iga voodi on loodud täiuslikkuse ja tähelepanelikkusega, mille tulemuseks on tervislik ja mugav uni. 2020 aasta sügisel avasime Kamjo unetehases uue käsitöö osakonna, tänu millele saad enda unistuste voodi kätte kõigest 3-4 nädalaga.