• Pärnu mnt 160C, Tallinn | +372 566 44 123 | info@kamjo.eu

 • Kamjo voodite valmistamiseks on hoolikalt valitud ainult puhtaid looduslikke materjale nagu pehme puuvill, soojendav vill, eriti väärtuslikku naturaalset Vita Talalay® lateksit ja termoregulatsiooni mõjuga hobusejõhvi – seda kõike selleks, et pakkuda tervislikku magamiskliimat. Asjatundlikult vedrustatud Kamjo voodi toestab õigesti Te keha ja vabastab üleliigsetest pingetest.

   

  Kamjo voodid on just õige valik, kus veeta magamisele kuluv kolmandik oma elust.

  Hobusejõhv

  Hobusejõhv on niiskuskindel ja hingav looduslik täitematerjal, mida kasutatakse kõrgekvaliteedilistes polsterdatud voodites. Iga hobusejõhvi salk töötab nagu miniatuurne õhuvool, suunates ära niiskuse ja lastes sisse värske õhu. Kui kasta hobusejõhv vette ja seejärel korraks raputada, siis see kuivab koheselt. Tänu hobusejõhvi suurepärase termoregulatsiooni mõjule aitab see looduslik täitematerjal voodis luua võimalikest mugavaima magamiskliima. Tasub veel märkimist, et hobusejõhv on antibakteriaalne, ei tekita allergiat, tagades seega hügieenilise ja tervisliku magamiskeskkonna. Leidub ainult Kamjo kõige eksklusiivsemas voodis – Golden People

  Käsitöö

  Käsitöö tulemusel valmivad tooted tagavad selle, et iga Kamjo märgiga voodi ning madrats on tehtud absoluutse pühendumusega, võttes arvesse iga kliendi erisoove, eripära ning erilisust. Meie meistrite pikaajaline kogemus võimaldab luua iga toote täpselt nii personaalse, kui seda vaja. See tagab omakorda parima võimaliku puhkuse nii kehale kui ka vaimule.

  Vita Talaly® lateks

  Vita Talay® lateks on materjal, mida olulisel kohal meie madratsite loomise juures. See on läbini naturaalne, valmides kautšukipuu mahlast. Tänu oma looduslikule päritolule on see tervislik ning hea sinu kehale – see kõik kokku tagab parima võimaliku puhkuse. VitaTalay lateks võimaldab madratsil hingata enam, kui teised lateksid ning on ühtlasi ka mustust tõrjuv. Kindlasti pole ei meile ega ka meie klientidele vähem tähtis teadmine, et Vita Talay® lateksit toodetakse vastustundlikult ning looduse heaolu arvesse võttes. Vita Talay® lateks on hinnatud kõrge Cradle-To-Cradle sertifikaadiga.

  Vill

  Vill on ideaalne partner puuvillale ja hobusejõhvile. Puhas looduslik vill kindlustab hea voodi kliima, kuna see soojendab kui on külm ja jahutab kui on soe. Kamjo kõikide voodite täidiskihid sisaldavad puuvilla ja villa segu.

  Puuvill

  Lisaks kopsudele hingavad inimesed ka läbi oma naha. Kamjo looduslik pehme puuvill paneb õhu keha ümber liikuma, pakkudes seeläbi kuiva ja mugava tervisliku magamiskliima. Leidub meie kõikides voodites, nii põhimadratsis kui ka kattemadratsis.

  Puit

  Kvaliteetne puitmaterjal mängib kõige olulisemat rolli Kamjo voodiraamide ja peatugede valmistamisel. Me kasutame ainult kvaliteetset puitu. Kamjo voodite ja peatugete raamid on valmistatud oskuslikult ja traditsiooniliselt, et need peaksid vastu vähemalt 20 aastat!

  Vedrud

  Vedrud on väga olulised komponendid voodi valmistamisel. Kamjo vedrud on parima kvaliteediga ja need valmistatakse Inglismaal. Valikus on 3 erinevat voodi pehmusastet: pehme, keskmine ja tugev. Pocket vedru: iga taskuvedru töötab iseseisvalt vastavalt talle langevale keharaskusele, häirimata teisi taskuvedrusid. HD vedru: need vedrud on mõeldud jaotamaks Teie keharaskust võimalikult paljudele vedrudele, mis tagab selle, et mõni üksik vedru ei hakkaks kehale eraldi survet avaldama. Minipocket vedru: see minivedrude kiht annab lisatoetust ja aitab polstril paigal püsida.

  Kašmiir

  Kamjo voodites on kasutatud kammitud looduslikku ja kõige kvaliteetsemat kašmiiri, mis on hinnatud oma soojuse ja väga-peenete kiudude poolest. Viskoosiga segatud kašmiirkiudu kasutame kõikide Kamjo madratsite pealmistes stretškangastes, mis on kehale kõige lähemal.

  Liitu Kamjo uudiskirjaga: Ole esimene, kes saab teada meie pakkumistest ja uudistest
  Liitu Kamjo uudiskirjaga: Ole esimene, kes saab teada meie pakkumistest ja uudistest