• Pärnu mnt 139C/1, Tallinn | +372 566 44 123 | info@kamjo.eu

 • info@kamjo.eu

 • ALATES 01.02.2024 ASUME UUEL AADRESSIL PÄRNU MNT 139C/1, TALLINN

 • Kamjo kontinentaalvoodid – 100% käsitsi valmistatud kontinentaalvoodi

  Meie kontinentaalvoodi on tõeline pärl voodite maailmas. See ei paku mitte ainult esmaklassilist mugavust, vaid ka stiili, mis istub kui valatult igasse interjööri. Meilt leiad erinevad kontinentaalvoodi mudelid, kuid kõikide toodete ühiseks omaduseks on ülim mugavus ja parim kvaliteet. Sina vali vaid endale sobivas mõõdus ja stiilis kontinentaalvoodi ehk jenkkivoodi. Mis on kontinentaalvoodi juures nii erilist? Põhjuseid, miks valida kontinentaalvoodi on palju, kuid üks peamisi, mida tooksime siinjuures enda voodite kohta välja, on unikaalne viie tsooniline madrats, mis pakub kogu sinu kehale just sellist mugavust nagu iga kehaosa vajab. Hea uni parandab nii meie meeleolu, produktiivsust kui ka tervist.
  Avasta käsitööna Eestis toodetud kontinentaalvoodid!

  Kontinentaalvoodi on investeering sinu paremasse unne

   

  Hea uni on meie hea tervise aluseks. Selleks, et sina saaksid puhata end tegusatest päevadest välja, peab sul olema hea magamisrutiin ja -keskkond. Ja just viimast pakub sulle kontinentaalvoodi. Me ei liialda, kui ütleme, et just kontinentaalvoodid suudavad pakkuda mugavust, mida iga inimene vajab tõeliseks välja puhkamiseks. Kamjo Eestis valmistatud kontinentaalvoodi madrats on välja töötatud mitmete uuringute põhjal, mis on arvestanud nii erinevate materjalide olulisust kui ka kogu unehügieeni rolli. Selle tulemusena on välja töötanud madrats, mis toetab meie keha just selliselt nagu vaja. Meie kehaosad vajavad erinevat tuge sõltuvalt iseloomulikele kumerusele või kehaosa raskusele. Kamjo kontinentaalvoodid on madratsitest, mis pakuvad 5-tsoonilist mugavust toetamaks kõige õigemal viisil meie pea ja kaela, õlgade, puusade, põlvede ja säärte ning jalgade alust.

   

  Kuid mitte ainult need madratsid ei taga enneolematut mugavust, vaid loomulikult ka looduslikud ja kvaliteetsed materjalid ja detailideni läbimõeldud disain. Naturaalsest puu mahlast valmistatud Vita Talalay® lateks, hobusejõhv, vill ja puuvill on materjalid, mida on kasutatud madratsite valmistamisel. Madratsi täpse pehmusaste saad valida ise ja kui vaja, valmistab Kamjo kontinentaalvoodi, mille erinevatel pooltel on erineva pehmusega madrats. Leia meie valikust endale meele järele oleva disainiga Eesti kontinentaalvoodid!

   

  Kontinentaalvoodid vastavalt klientide soovidele

   

  Magamisharjumused ja -vajadused on igal inimesel erinevad ja seetõttu pakume meie lahendusi, mis vastavad just sinu soovidele ja vajadustele. Esmalt saad valida kontinentaalvoodi mitme erineva mudeli seast, et tagada just oma magamistoa interjööriga kokku sobiv disain. Voodi disain on sama oluline nagu ülejäänud mööbel sinu toas.

   

  Vastavalt sinu kehaehitusele, kaalule ja erisoovidele, saad valida kontinentaalvoodid koos sobiva madratsiga, mis toetab sind kõige paremal viisil. Kas armastad pigem pehmemat või jäigemat kontinentaalvoodit? Meilt saad valida mitmes erinevas jäikusastmed madratsid. Astu meie esindussalongist läbi, et leida just sobiv kontinentaalvoodi madrats!

   

  Teiseks on oluline voodi suurus ehk mõõdud. Ideaalne kontinentaalvoodi ühele inimesele on suuruses 90 x 200-120 x 200 cm. Kaheinimese kontinentaalvoodid võiksid olla mõõtudes 160 x 200, 180 x 200 cm või lausa kuni 210 cm laiad. Kui sina ja sinu kaaslane armastate laiutada, siis meie Superior laiad kontinentaalvoodid on teie jaoks loodud. Soovi korral saad meilt tellida kontinentaalvoodi, mis on standardsest mõõdust pikem ehk 210 cm.

   

  Magamiskoha mugavuses ei tasu allahindlust teha! See on investeering sinu heaolusse ja tervisesse, seega vali põhjalikult, milline kontinentaalvoodi oma uude magamistuppa valida. Kõik meie voodid on valmistatud suure südame ja pühendumisega käsitsi. Avasta tõeline luksus ja mugavus ning leia kontinentaalvoodi müük üle Eesti meie e-poe kaudu.

  Liitu Kamjo uudiskirjaga: Ole esimene, kes saab teada meie pakkumistest ja uudistest
  Ostukorv0
  Ostukorvis ei ole tooteid