UUS KONTINENTAALVOODI “Carpe Noctem”

Carpe Noctem voodi on midagi, mis lihtsalt kutsub puhkama. See on kontinentaalvoodi, mille juures kohtuvad omavahel uue tehnoloogia alusel loodud madrats, jõulised ja vastupidavad tammepuidust raam ning jalad, lisaks veel ajatu ning universaalne disain. See kõik teebki kokku kontintentaalvoodi, millest on raske mööda vaadata.

 

Oma uue voodi loomisel oleme lähtunud lihtsast põhimõttest: kõik detailid olgu omavahel absoluutselt sünkroonis. Tammepuidust voodijalad ning sellega ääristatud voodipõhi tagavad tugevuse ning vastupidavuse.  Maksimaalse mugavuse saavutamiseks on voodi põhjaraamis 7 cm taskuvedrud ja madratsiteks Metropol voodi põhi- ning kattemadrats. Vaieldamatut maitsekust lisab voodi tammepuidust liistuga peatugi.

 

Sarnaselt kõikidele teistelegi Kamjo vooditele valmib ka see voodi käsitööna. Selle loomisel kasutame kõige kvaliteetsemaid ning naturaalsemaid materjale: madratsi erinevates kihtides, mida on kokku suisa 19 on kasutusel nii vill, puuvill kui ka näiteks Vita Talay® naturaalne lateks. Ja kui kõigest eelnevast veel ei piisa, siis 2020. aasta sügisel avatud Kamjo unetehase uus käsitööosakond tagab selle, et oma unistuste voodi valmib kõigest 3-4 nädalaga!