Habana mootoriga reguleeritav voodi Habana

Mootorvoodi Habana näol on tegemist kasutajatele mõnusat puhkust pakkuva reguleeritava voodiga. Mugavus ning kõrge kvaliteet on saavutatud kasutades traditsioonilisi ning oskuslikke käsitöövõtteid. Et saada aimu mugavusest, mida voodi pakub, tuleb seda ise proovida.

 

Voodi peats ja jaluts on kergesti reguleeritavad nii alla kui üles ning endale sobivate asendite leidmiseks piisab vaid paarist nupuvajutusest juhtmevabal puldil. Oleme edasi arendanud Habana voodit ja nüüdsest on igal mõõdul koguni 2 mootorit, mis voodi asendit muudavad.

 

Parima une tagamiseks on HABANA voodi madratsis 12 kihti naturaalseid täidiseid – nende seas vill, puuvill, naturaalne Vita Talalay® lateks. Madratsi põhjaosa moodustavad taskuvedrud koos nurgavedrudega. Tänu voodis kasutatud naturaalsetele materjalidele pakub Habana voodi ühes tervikus nii parimat magamiskliimat kui ka aset lõõgastavaks ajaveetmiseks.

 

Voodi mootorisüsteemide töökindluse pikkadeks aastateks tagab Kamjole omane kõrgeim koostekvaliteet. Ning seda kõike selleks, et sinu hetked voodis oleksid alati kõige mõnusamad.