Uus kontinentaalvoodi “Semper fidelis”

Kamjo uusim voodi Semper Fidelis on kohaks, kus omavahel kohtuvad juba tuttav Kamjo kvaliteet ning mugavus ja ülim stiil.

 

Semper Fidelis tähedab eesti keeles otsetõlkes “alati ustav”. Täpselt selline on ka uusim liige Kamjo voodite perekonnas, oodates sind alati täpselt seal, kuhu sa ta jätsid ja tagades sulle ustavalt igal korral suurepärase une.

 

Mugavusel, stiilsusel ja parimal unel on nüüdsest uus nimi – Semper Fidelis.

 

Nagu Kamjo vooditele kombeks on ka Semper Fidelis madrats loodud vaid  looduslikest materjalidest: vill, puuvill ning naturaalne Vita Talay lateks. Kõik need elemendid annavad tulemuse, millesarnast võib kohata vaid Kamjo voodite puhul.

 

Kuid lisaks juba tuttavale on Kamjo Semper Fidelis silmapaistev ka täiesti uuel moel. Voodi loomisel oleme kasutanud rohkelt väärikat tammepuitu, mis oma ilmekuses annab voodile täiesti uudse ning uhke välimuse. Nii leiab voodilt tammepuidust jalad, raami ning elemendid voodipäitses.

 

Nagu ka kõik teised Kamjo voodid, valmib ka Semper Fidels alati ja ainult Eestis ning parimate käsitöömeistrite käte all. Tänu sellele oleme alati kindlad, et meie voodid ning madratsid on kõige paremad, mida sa leida võid. Sest need on tehtud eestlaste poolt ja eestlastele.

 

2020 aasta sügisel avasime Kamjo unetehases uue käsitöö osakonna, tänu millele saad enda unistuste voodi kätte kõigest 3-4 nädalaga.