See ongi luksus – Kontinentaalvoodi Golden People

Kui luksusel oleks nimi, siis oleks see Golden People. Meie kõige luksuslikum ning pehmem voodi on etaloniks tõelisest mugavusest, mille sarnast pole pakkunud veel kunagi ükski voodi.

 

Golden People on kõrgeima kvaliteedi absoluutne meistriklass, mis tänu enam kui 9000-le vedrule tagab sinu kehale kõige parima puhkuse, mille sarnast sa varem kogenud ei ole.

 

Just nagu ka kõik teised Kamjo voodid valmib ka Golden People käsitööna Eestis. Kamjo parimad käsitöömeistrid on valmistanud voodi, mille juures on kasutatud ainult naturaalseid ning sinu keha ja tervise jaoks parimaid täidismaterjale. Madratsisse, milles on täidismaterjalidena suisa 29 erinevat kihti on leidnud oma tee näiteks hobusejõhvid, vill, puuvill ning Vita Talalay® lateks.

 

Tagamaks veelgi suuremat mugavust, on madratsisse paigaldatud 9273 vedru, tänu millele jaotub sinu keharaskus madratsil enneolematult ühtlaselt, tagades suurima mugavuse ning pehmuse ja seeläbi puhkuse.

 

Selline ongi Kamjo voodite luksuslikeim voodi – Golden People. Voodi, millel iga veedetud uneminut on justkui kuldne, kui mitte veelgi enam.