• Pärnu mnt 139C/1, Tallinn | +372 566 44 123 | info@kamjo.eu

 • info@kamjo.eu

 • ALATES 01.02.2024 ASUME UUEL AADRESSIL PÄRNU MNT 139C/1, TALLINN

 • Kui kired kohtuvad…

  Kirg on tugev edasiviiv jõud. Kirest ajendatuna on võetud ette võimatuna näivaid rännakuid ning peetud maha lahinguid. Kirg on ja jääb.

  Kamjo kirg on voodid. Parimad voodid, mida sa oled kunagi näinud ja katsunud, ning millel maganud. Meie kirg voodite vastu sunnib meid iga päev pingutama üha enam ja enam, et saaksime valmistada parima voodi just sulle – ükskõik, milline sina oled ja mis on sinu kireks.

  Me valmistame oma voodid säravate silmadega siinsamas, Eestis. Me võtame arvesse täpselt seda, milline sina oled ja mis on sinu soovid ja vajadused. Me kasutame ainult looduslikke materjale ja me teame, et Kamjo voodil veedetud ööd on sinu elu parimad ööd.

  Stig Rästa kirg on muusika. Me teame seda, sest me oleme kõik tema laule kuulnud lugematutel arvul kordadel raadiost, telekast, erineva suurusega lavadel, siin- ja sealpool piiri. Stig teeb oma muusikat kirega ja seda on tajuda kaugele.

   

  Nüüd lõpuks on kaks kirge kohtunud: Kamjo kirg voodite vastu ja Stigi kirg muusika vastu. Just siin lehel saad sa kuulata Kamjo raadioreklaami, mille muusika on loonud Stig. Loomulikult räägib ka see laul kirest. Kirest kellegi järgi, kirest millegi järgi.

   

  ♫  Kui kell saab kolm,
  keeran külge ma,
  Ja uinun taas,
  Et sinuga,
  Selles maailmas seigelda… ♫

  Just see seiklus ongi kirg. Kirg Kamjo voodite vastu, kirg maailma parima ööune vastu. Leia hetk ja kuula Stigi laulu:

  Liitu Kamjo uudiskirjaga: Ole esimene, kes saab teada meie pakkumistest ja uudistest
  Ostukorv0
  Ostukorvis ei ole tooteid