VOODITE VALMISTAMISEKS SAADUD MATERJALID

ON 100% LOODUSLIKUD

Kamjo voodite valmistamiseks on hoolikalt valitud ainult puhtaid looduslikke materjale nagu pehme puuvill, soojendav vill, eriti väärtuslikku naturaalset Vita Talalay® lateksit ja termoregulatsiooni mõjuga hobusejõhvi – seda kõike selleks, et pakkuda tervislikku magamiskliimat. Asjatundlikult vedrustatud Kamjo voodi toestab õigesti Te keha ja vabastab üleliigsetest pingetest.

Kamjo voodid on just õige valik, kus veeta magamisele kuluv kolmandik oma elust.

HOBUSEJÕHV

Hobusejõhv on niiskuskindel ja hingav looduslik täitematerjal, mida kasutatakse kõrgekvaliteedilistes polsterdatud voodites. Iga hobusejõhvi salk töötab nagu miniatuurne õhuvool, suunates ära niiskuse ja lastes sisse värske õhu. Kui kasta hobusejõhv vette ja seejärel korraks raputada, siis see kuivab koheselt. Tänu hobusejõhvi suurepärase termoregulatsiooni mõjule aitab see looduslik täitematerjal voodis luua võimalikest mugavaima magamiskliima. Tasub veel märkimist, et hobusejõhv on antibakteriaalne, ei tekita allergiat, tagades seega hügieenilise ja tervisliku magamiskeskonna. Leidub ainult Kamjo kõige eksklusiivsemas voodis – Golden People

VEDRUD

Vedrud on väga olulised komponendid voodi valmistamisel. Kamjo vedrud on parima kvaliteediga ja need valmistatakse Inglismaal. Valikus on 3 erinevat voodi pehmusastet: pehme, keskmine ja tugev. Pocket vedru: iga taskuvedru töötab iseseisvalt vastavalt talle langevale keharaskusele, häirimata teisi taskuvedrusid. HD vedru: need vedrud on mõeldud jaotamaks Teie keharaskust võimalikult paljudele vedrudele, mis tagab selle, et mõni üksik vedru ei hakkaks kehale eraldi survet avaldama. Minipocket vedru: see minivedrude kiht annab lisatoetust ja aitab polstril paigal püsida.

PUUVILL

Lisaks kopsudele hingavad inimesed ka läbi oma naha. Kamjo looduslik pehme puuvill paneb õhu keha ümber liikuma, pakkudes seeläbi kuiva ja mugava tervisliku magamiskliima. Leidub meie kõikides voodites, nii põhimadratsis kui ka kattemadratsis.

VILL

Vill on ideaalne partner puuvillale ja hobusejõhvile. Puhas looduslik vill kindlustab hea voodi kliima, kuna see soojendab kui on külm ja jahutab kui on soe. Kamjo kõikide voodite täidiskihid sisaldavad puuvilla ja villa segu.

KAŠMIIR

Kamjo voodites on kasutatud kammitud looduslikku ja kõige kvaliteetsemat kašmiiri, mis on hinnatud oma soojuse ja väga-peenete kiudude poolest. Viskoosiga segatud kašmiirkiudu kasutame kõikide Kamjo madratsite pealmistes stretškangastes, mis on kehale kõige lähemal.

PUIT

Kvaliteetne puitmaterjal mängib kõige olulisemat rolli Kamjo voodiraamide ja peatugede valmistamisel. Me kasutame ainult kvaliteetset puitu. Kamjo voodite ja peatugete raamid on valmistatud oskuslikult ja traditsiooniliselt, et need peaksid vastu vähemalt 20 aastat!

MADRATSI MATERJAL, mis on auhinnatud Cradle-to-Cradle™ Gold sertifikaadiga

Muutes Vita Talalay® lateksi kõige tervislikumaks madratsi materjaliks.

wtfdivi014-url2

KÕIGE TERVISLIKUM MADRATSI MATERJAL

Kamjo madratsid on auhinnatud sertifikaadiga Cradle-to-Cradle™ Gold
wtfdivi014-url4

OEKO-TEX KLASS 100

Väga tervisesõbralik, sobilik ka tundlikule beebi nahale
wtfdivi014-url1

ÖKOLOOGILINE ja KESKKONNASÕBRALIK

Valminud looduslikul teel puude mahlast, keemiliste ja kunstlike ainete vaba
wtfdivi014-url5

VENTILEERIV

Avatud raku struktuur aitab vältida niiskust, üleliigset kuumust ja mustust
wtfdivi014-url3

ALLERGEENIDE ja TOLMULESTADE VABA

Sobilik inimestele, kes on hüpoallergilised, tolmulestaallergilised ja astmaatikutele
wtfdivi014-url6

KEHA TOESTAV

Järgib keha kontuure ja aitab hoida lülisamba loomulikku ja õiget asendit, vabastades keha pingetest

Broneeri külastus

 

Ja tule tutvu Kamjo täidismaterjalidega meie salongis: