Mugavus

Me veedame kolmandiku oma elust voodis ja Kamjo kollektsioonid on disainitud selleks, et sa puhkaksid hästi ja saaksid ülejäänud kaks kolmandikku elust veeta energiaküllasena. Kamjo voodites magad hästi, sest need voodid on ühtaegu nii ilusad kui uskumatult mugavad, mis valmivad hoolikalt Eesti enda meistrite kätetööna. Me kasutame ainult hoolikalt valitud puhtaid looduslikke materjale nagu pehme puuvill, soojendav vill, eriti väärtuslikku naturaalset Vita Talalay lateksit ®ja termoregulatsiooni mõjuga hobusejõhvi -seda kõike selleks, et pakkuda tervislikku magamiskliimat. Asjatundlikult vedrustatud Kamjo voodi toestab õigesti su keha, vabastades üleliigsetest pingetest. Kamjo voodid on just õige valik, kus veeta magamisele kuluv kolmandik oma elust.

Mugavuskihid

  • Hobusejõhv: niiskuskindel, hingav, looduslik täitematerjal, mida kasutatakse kõrgekvaliteedilistes polsterdatud voodites. Iga hobusejõhvi salk töötab nagu miniatuurne õhuvool, suunates ära niiskuse ja lastes sisse värske õhu. Kui kasta hobusejõhv vette ja seejärel korraks raputada, siis see kuivab koheselt. Tänu hobusejõhvi suurepärase termoregulatsiooni mõjule aitab see looduslik täitematerjal luua voodis luua võimalikest mugavaima magamiskliima. Tasub veel märkimist, et hobusejõhv on allergeenide vaba, antibakteriaalne, ei tekita allergiat, tagades seega hügeenilise ja tervisliku magamiskeskonna. Leidub ainult Kamjo kõige eksklusiivsemas voodis  – Golden People.
  • Puuvill: lisaks  kopsudele hingavad inimesed ka läbi oma naha. Kamjo looduslik pehme puuvill paneb õhu keha ümber liikuma, pakkudes seeläbi kuiva ja mugava tervisliku magamiskliima. Leidub meie kõikides voodites, nii põhimadratsis kui ka kattemadratsis.
  • Vill: ideaalne partner puuvillale ja hobusejõhvile. Puhas looduslik vill kindlustab hea voodi kliima, kuna see soojendab kui on külm ja jahutab kui on soe. Kamjo kõikide voodite täidiskihid sisaldavad puuvilla ja villa segu.
  • Kašmiiir: pehme ja luksuslik villakiud, mille omadused on villale väga sarnased. Viskoosiga  segatud kašmiirkiudu kasutatakse madratsi pealmises stretškangas, mis on kehale kõige lähemal.
kihid
  • Vita Talalay lateks ®:

ÖKOLOOGILINE, KESKKONNASÕBRALIK
valminud looduslikul teel, puude mahlast, keemiliste ja kunstlike ainete vaba

ALLERGEENIDE/TOLMULESTADE VABA
sobilik inimestele, kellel on astma, hüpoallergilistele, tolmulestaallergilistele

VENTILEERIV
avatud raku struktuur aitab vältida niiskust, üleliigset kuumust ja mustust

KEHA TOESTAV
järgib keha kontuure ja aitab hoida lülisamba loomulikku ja õiget asendit, vabastades keha pingetest

OEKO-TEX KLASS 100
tervisesõbralik, sobilik ka tundlikule beebi nahale

KAUAKESTEV
heaks kiidetud Institutsioon LGA poolt

KÕIGE TERVISLIKUM MADRATSI MATERJAL
auhinnatud sertifikaadiga Cradle- to- Cradle ™Gold , muutes Vita Talalay ®lateksi kõige tervislikumaks madratsi materjaliks

Vedrud on väga olulised komponendid voodi valmistamisel. Kamjo vedrud on parima kvaliteediga ja need valmistatakse Inglismaal. Valikus on 3 voodi pehmusastet: pehme, keskmine ja tugev.

  • Pocket vedru: iga taskuvedru töötab iseseisvalt vastavalt talle langevale keharaskusele , häirimata teisi taskuvedrusid. Kui partner voodis liigutab, siis sa vaevu tunned seda. Iga vedru asetatakse  eraldi hingavasse taskusse, mis laseb õhul voodis ringi liikuda, ühtlasi tagades tervisliku magamiskliima.
  • HD vedru: need vedrud on mõeldud jaotamaks sinu keharaskust võimalikult paljudele vedrudele, mis tagab selle, et mõni üksik vedru ei hakkaks kehale eraldi survet avaldama.
  • Minipocket vedru: see minivedrude kiht annab lisatoetust ja aitab polstril paigal püsida. Iga minivedru on paigutatud eraldi kotikesse. Leidub ainult Kamjo kõige eksklusiivsemas voodis  – Golden People.
  • Bonell vedru: kasutatakse madratsi põhjaosas vedrude lisakihina, kus nad aitavad kehal hoida õiget ja mugavat lamamisasendit.

Kõiki täidismaterjale on võimalik näha ja oma käe peal tunda Kamjo esindussalongis.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.